Yükleniyor

Dünyayı değiştirenler ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır.

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

StartupMEF Girişimcilik ve İnovasyon Kulübü MEF Üniversitesi bünyesinde 2014 yılında, girişimciliğe meraklı üniversite öğrencileri önderliğinde kurulmuş, danışmanlığını Prof. Dr. Erhan ERKUT’un yaptığı aktif bir öğrenci topluluğudur. MEF Üniversitesi’nin ileri görüşlü, ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle ulusal kimliklerini ilişkilendirebilen, kendini sürekli geliştiren, teknolojiye hâkim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, yaratıcılık, girişimcilik ve liderlik özelliklerini araştırma yeterlilikleri ile birleştirerek uygulayabilen, ulusal ve uluslararası alanda çığır açacak nesil yetiştirme misyonuna katkı sağlamak için kurulmuş bir kulüptür

MİSYONUMUZ

Kulüp bünyesindeki bireylerin fikirlerini hayata geçirmenin yanı sıra, sürdürülebilir girişimler kurabilecek potansiyelde insanlar haline getirmektir.

VİZYONUMUZ

Düzenlediğimiz atölyeler, eğitimler, podcastler, blog yazıları ve üyelerimize sağladığımız stajlar ile bilgili ve deneyimli girişimci bireyler yetiştirmektir.

STRATEJİMİZ

Üniversite gözetmeksizin katılmak isteyen herkese kapımız açık. Etkinliklerimizi takip eden herkes istediği zaman etkinliklerimize katılabilir.

Danışma Kurulumuz

erkan-erkut.png
Erhan Erkut

Danışman Profesör

sinan-odak.png
Sinan Odak

2014-2017 Kurucu Başkan

turan-saray.png
Turan Saray

2017-2019 Yönetim Kurulu Başkanı

hakan-kerem-yildirim.png
Hakan Kerem Yıldırım

2019-2020 Yönetim Kurulu Başkanı

SPONSORLARIMIZ

İşte bizi her zaman destekleyenler iyi ki varsınız!